Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konkurencja szydzi po rezygnacji Kowalczyka. "Byliśmy okłamywani"

Utworzony przez BudŻet, 30 października 2014 r. o 19:52 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze, Niech żuk wygra wpierwszej turze i nie bedzie wiecej tego cyrku a i kasy coś zostanie zamiast orgazniowac kolejne tury.   p.s zajebisty antyspam :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadoma sprawa, każdy post w którym nie chwalą smoleńskiej sekty i prezesa pisze urzędnik, w końcu wszyscy na świecie kochają PIS a kto nie kocha temu pewnikiem Żuk zapłacił  :lol:
  Oprócz pustych haseł nie potrafisz napisać nic sensownego? Co tu ma do rzeczy PIS, co tu ma do rzeczy "smoleńska sekta" czy "prezes"? Głupiś? czy masz czytelników za idiotów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten poklask dla urzędującego prezydenta z jednoczesnym wyszydzaniem kontrkandydatów jest żenujący i na pewno nie przyneisie wam głosów od ludzi niezdecydowanych. Miałem głosować na żuka ale przez nachalną propagandę na mieście (kosztującą setki tysięcy!!!) rozmyśliłem się. Wspólny Lublin i Pan Kowalczyk z PSL to nawet szkoda komentować. bez polityki. Buhahahaha. Stołki i koryto trzeba utrzymać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Przyjmuję oczywiście deklarację programową Wspólnego Lublina jako swoją własną – stwierdza Krzysztof Żuk, który jest teraz kandydatem nie tylko PO, ale i Wspólnego Lublina."   ... więc Wspólny Lublin jest zbędny. Wystarczy jedna wielka lista Platformy Obywatelskiej.  :lol:   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalczyk i jego wspolne koryto jest kolejną ofiarą Zuka. POprzednią ofiarą byl Sobczak. Jak dziecko się dał zrobic Kowalczyk. I wszystkie haki które ma na Zuka on i Machowa (jej córka jest dyrektorem wydziału organizacyjnego w Ratuszu wiec wiele wie ) nic im nie dadzą. Bo jak Zuk przegra wybory to inni pokazą haki że ho ho. A jak wygra i będzie dalej skutecznie zadłużał i korkowal Lublin to wiedząc że to jego ostatnia kadencja będzie się chcial sam nachapac nie zważając na to co mu wyciągną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W poprzednich wyborach głosowałem na Tułajewa i teraz wiem, że to był mój błąd. WIĘCEJ go nie powtórzę. takich ludzi powinno się eliminować z polityki. To przez niego PIS w Lublinie nie odniesie spektakularnego wyniku. O Pani z lewicy nawet nie ma co wspominać bo jak wiatr - przeminie.   P.S. nie jestem urzędnikiem, ale pracownikiem korporacji i widzę całą patologie systemu - ale do Żuka nic nie mam. Widzę jego starania o wyrwanie Lublina z czarnej dziury i doceniam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytają panów z pisu z początku myślałem, ż e śnię  !!! Czy to, że ktoś widząc, iż niewiele może ździałać a  konkurent ma chęć realizować jego program to złe  !!!! Chyba coś z główką nie tak ! Ja uważam, że to bardzo rozsądne i oczywiście dobre dla nas wyborców bo i koszt się zmniejszą i jest szansa, że Lublin dalej będzie się rozwijał. Ale nie w budowaniu pomników, bomb próżniowych, kłótni, waśni, zezwoleń na budowę kolejnych Kościołów, tylko na pracy dla miasta i jej mieszkańców. Jeżeli wygra pis jest pewne, że liczyć się będzie tylko to mówi prezio, rydzyk i spółka a ja uważam, że tym "wielkim" już dziękujemy. Szkody jakie ponosimy już wystarczą na długie lata przez preziów, macierków i spółki co  nabroili i broili by dalej. Polskę stać na normalność !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytają panów z pisu z początku myślałem, ż e śnię  !!! Czy to, że ktoś widząc, iż niewiele może ździałać a  konkurent ma chęć realizować jego program to złe  !!!! Chyba coś z główką nie tak ! Ja uważam, że to bardzo rozsądne i oczywiście dobre dla nas wyborców bo i koszt się zmniejszą i jest szansa, że Lublin dalej będzie się rozwijał. Ale nie w budowaniu pomników, bomb próżniowych, kłótni, waśni, zezwoleń na budowę kolejnych Kościołów, tylko na pracy dla miasta i jej mieszkańców. Jeżeli wygra pis jest pewne, że liczyć się będzie tylko to mówi prezio, rydzyk i spółka a ja uważam, że tym "wielkim" już dziękujemy. Szkody jakie ponosimy już wystarczą na długie lata przez preziów, macierków i spółki co  nabroili i broili by dalej. Polskę stać na normalność !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadoma sprawa, każdy post w którym nie chwalą smoleńskiej sekty i prezesa pisze urzędnik, w końcu wszyscy na świecie kochają PIS a kto nie kocha temu pewnikiem Żuk zapłacił  :lol:
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czytam sobie komentarze ze szczególnym zwróceniem uwagi na te wychwalające chrabąszcza. I odnoszę wrażenie, że większości z nich autorem jest ta sama osoba. Proszę zwrócić uwagę na godziny umieszczenia i podobny styl w jakim sa napisane - styl prostego pustego klakiera. Całkiem możliwe, że jakiś urzędnik dostał "misję specjalną" aby reperować wizerunek chrabąszcza i pełnić dyżur tu - na forum. Bez problemu można odróznić od pustych komentarzy, inne. I trzeba przyznać, że w zdecydowanej większości sa krytyczne wobec chrabąszcza. Gdyby ta gazetka nie była w drużynie jego klakierów, w łatwy sposób można byłoby sprawdzić po IP komputera z jakiego zamieszczane są te pochwały zalatujące wazeliną urzędasa. Ale jest jak jest. Nic nie poradzimy. Jeżeli nie będą sobie radzić na forum, to tylko czekać, aż zablokują możliwośc umieszczania komentarzy. PRL bis.   Do których komentarzy nawiazuję? Proszę...   Klakier pisze:     klakier produkuje kolejne 10 minut i zamieszcza komenatarz:     O! a teraz w 2 minuty udało się coś wydukać:     No i kolejne 10minut. Ale rozumiemy, nie jest łatwo napisać takie dlugie zdanie. 10 minut to i tak dobry wynik jak na pustego urzędasa podrzędnego przydupasa:     Klakier już się trochę zmęczył. No cóż, trochę późna pora. Rano trzeba wstać i do urzędu zasuwać! Ale udało się jeszcze coś wydukać:
                    do ~myśl samodzielnie~ Takie uwagi miały by sens gdyby rzeczywiście coś poruszały. A twoje to jedno pustosłowie i tamto drugie, ja natomiast popieram rezygnację Pana Kowalczyka z powodów, które ktoś już przedstawił. Czyli nie traci cennego czasu wyborca i oczywiście koszty. Jeżeli dla kogoś nie jest to argument to myślę, że lepiej niech się zapyta starszego lub księgowego i mu wszystko wyjaśni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety Kowalczyk się skompromitował!!!Z reszta wszyscy wychodzący z PIS-u kompromitują się.A może to zła wylęgarnia,co wypuszcza skażone dzieci!????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecanki cacanki to Pani Gruszka już ta kobita to wszystko zaraz za darmo obieca i in vitro i lokale, teraz żlobki i domy seniora, no koncert życzeń trwa, tylko kto w to uwierz  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że p.Tułajew nigdzie nie pracuje?i nic nie potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalczyk i jego wspolne koryto jest kolejną ofiarą Zuka. POprzednią ofiarą byl Sobczak. Jak dziecko się dał zrobic Kowalczyk. I wszystkie haki które ma na Zuka on i Machowa (jej córka jest dyrektorem wydziału organizacyjnego w Ratuszu wiec wiele wie ) nic im nie dadzą. Bo jak Zuk przegra wybory to inni pokazą haki że ho ho. A jak wygra i będzie dalej skutecznie zadłużał i korkowal Lublin to wiedząc że to jego ostatnia kadencja będzie się chcial sam nachapac nie zważając na to co mu wyciągną.. Masz rację ale co teraz zrobi Sobczak. Jak on poprze Muszynskiego to ten wygra w pierwszej turze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do @Olka nie przeklejaj wszędzie tego samego ta kampania klakierów pisu jest uciążliwa powinni Was pogonić z tego forum i przepraszam za te wielkie litery ale chce żeby to dotarło do nich a jak wiadomo nie jest łatwo dotrzeć do ludzi związanych z  pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka konkurencja to żadna konkurencja nawet ja potrafiłabym wyjśc i obiecać wszystko wszystkim i to za darmo przeciez to nie jej kasa więc obiecac mozna co kto tyle chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalczyk? a kto to był? Żuk jest człowiekiem porażki - przypomnę wam jego pokazowy fail https://www.youtube.com/watch?v=lJZlg-nyTNg nic się nie stało  charabąszcze nic się nie stalo ;-) https://www.youtube.com/watch?v=kdGNwcuL1cg co się stało z tymi ludźmi? od 1:25 z Lipińską za plecami Wysockiego gada wielka nieobecna... ... Czyżewski robi biznes we Wrocławiu jak wiecie Wysocki zaszył się podobno Hetman w PE  a Żuk na bruk!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu te filmy nie moze Pan Przemysław obejrzec filmu u siebie na kompie a nas nie raczyć tym, rozumiem,ze kampania i chce Pan też zaistniec ale to nie wybory na Prezesa YT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do @Olka nie przeklejaj wszędzie tego samego ta kampania klakierów pisu jest uciążliwa powinni Was pogonić z tego forum i przepraszam za te wielkie litery ale chce żeby to dotarło do nich a jak wiadomo nie jest łatwo dotrzeć do ludzi związanych z  pis
  dokładnie, znak rozpoznawczy ułomnego sztabowca PiS - nigdy nie napisze "wspólny lublin" tylko zawsze będzie to pogardliwe "wspólne koryto", na GW ukazał się ciekawy wywiad z Kowalczykiem, warto zerknąć bo opowiada np o tym jak to miał już dość SMS z instrukcjami od prezesa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak bezrobotny blogerze, socjalisto z Ruchu Narodowego, wklejasz stanowczo za mało filmików z YT, postaraj się bardziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...